Pychotka.pl – Przepisy Kulinarne

Mariola Łyczak

Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • in reply to: Grill #46335
    Mariola Łyczak
    Participant

    Ja kupuję gotowe szaszłyki na grilla ,są idealne dodaje tylko paprykę i gotowe;)

    in reply to: Grill #46666
    Mariola Łyczak
    Participant

    Ja kupuję gotowe szaszłyki na grilla ,są idealne dodaje tylko paprykę i gotowe;)

    in reply to: kuchnia wloska #46334
    Mariola Łyczak
    Participant

    Ja uwielbiam makarony i te Włoskie sosy a ostatnio kupiłam makaron trzy kolorowy smakowy,wyszedł pyszny z suszonymi pomidorami.:cheer:

    in reply to: kuchnia wloska #46665
    Mariola Łyczak
    Participant

    Ja uwielbiam makarony i te Włoskie sosy a ostatnio kupiłam makaron trzy kolorowy smakowy,wyszedł pyszny z suszonymi pomidorami.:cheer:

    in reply to: Szybkie potrawy #46327
    Mariola Łyczak
    Participant

    Moja pyszna sałatka z tortellini(kupuję ze szpinakiem w Lidlu bo jest pyszne),do tero ogórek,pomidor,dowolna szynka ,ser i łyżka majonezu.Doprawić solą i pieprzem.Szybko i smacznie.

    in reply to: Szybkie potrawy #46658
    Mariola Łyczak
    Participant

    Moja pyszna sałatka z tortellini(kupuję ze szpinakiem w Lidlu bo jest pyszne),do tero ogórek,pomidor,dowolna szynka ,ser i łyżka majonezu.Doprawić solą i pieprzem.Szybko i smacznie.

    in reply to: młoda kapusta #46326
    Mariola Łyczak
    Participant

    Uwielbiam młodą kapustkę,a dzisiaj akurat taką kupiłam w Lidlu i chcę ją zrobić na ciepło z koperkiem i kiełbaską.

    in reply to: młoda kapusta #46657
    Mariola Łyczak
    Participant

    Uwielbiam młodą kapustkę,a dzisiaj akurat taką kupiłam w Lidlu i chcę ją zrobić na ciepło z koperkiem i kiełbaską.

    in reply to: Grill #46325
    Mariola Łyczak
    Participant

    Kiełbaski na grilla to tylko biała parzona,kaszanka i karczek.Często robię marynatę z przyprawy grillowej(u mnie Mikado z lidla),oleju i czosnku.

    in reply to: Grill #46656
    Mariola Łyczak
    Participant

    Kiełbaski na grilla to tylko biała parzona,kaszanka i karczek.Często robię marynatę z przyprawy grillowej(u mnie Mikado z lidla),oleju i czosnku.

    in reply to: schudnąć? żaden kłopot! #46322
    Mariola Łyczak
    Participant

    Najlepsze naturalne produkty,świeże owoce i warzywa,nabiał odchudzony-ja kupuję w Lidl bo jest duży wybór-i trzymać się pewnych ścisłych zasad.

    in reply to: schudnąć? żaden kłopot! #46653
    Mariola Łyczak
    Participant

    Najlepsze naturalne produkty,świeże owoce i warzywa,nabiał odchudzony-ja kupuję w Lidl bo jest duży wybór-i trzymać się pewnych ścisłych zasad.

    in reply to: Bez przypraw nie smakuje #46319
    Mariola Łyczak
    Participant

    Ja od dłuższego czasu kupuję przyprawy bo są naprawdę dobre i niedrogie,ostatnio wypróbowałam przyprawę do grilla i jest super.

    in reply to: Bez przypraw nie smakuje #46650
    Mariola Łyczak
    Participant

    Ja od dłuższego czasu kupuję przyprawy bo są naprawdę dobre i niedrogie,ostatnio wypróbowałam przyprawę do grilla i jest super.

    in reply to: Spaghetti #46318
    Mariola Łyczak
    Participant

    Do spaghetti dodaję jeszcze trochę pieczarek,może nie ma w przepisie ale to dobre połączenie no i pyszne mielone z łopatki

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)