Pychotka.pl – Przepisy Kulinarne

Tag: makłowicz

Nowe wydanie Podróży Kilinarnych

Konkurs kulinarny

Już 8 września pojawią się na rynku dwie nowe kompilacje obejmujące niezwykłe kulinarne wyprawy wpodróże kulinarne - Roberk Makłowicz rejony Żmudzi, Wilna i Lwowa, gdzie smak dziczyzny, sera, placków i zup zabierze Was na kresy. Będziecie też mogli poznać, jak smakuje najprawdziwsza czernina i zrazy rodem z „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza oraz przygotować wyśmienity chłodnik litewski oraz bliny i kartacze!

Ale to nie wszystko, Robert Makłowicz odsłoni przed Wami również tajniki polskiej kuchni i przygotuje na ekranie: zupę i pieczeń z dzika, solankę rybną i najprawdziwszy weselny smalec.
„Smaki kresowe” oraz „Smaki sentymentalne” pojawią się na DVD już 8 września!

Wkrótce na pychotka.pl rozpocznie się konkurs w którym będzie można wygrać te płyty oraz prawdziwą niespodziankę dla miłośników Roberta Makłowicza.

Konkurs: Mistrz razy trzy

Podróże kulinrne Roberta Makłowicza na DVDZapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym “Mistrz razy trzy”. Konkurs odbywa się z okazji wydania 12 maja przez sponsora konkursu – firmę Warner Home Video – nowej serii na DVD “Podróże Kulinarne Roberta Makłowicza” : „Smak Wenecji i Bolonii” oraz „Smak Andaluzji i corridy”.

Oczywiście programu jak i osoby Roberta Makłowicza nikomu nie musimy przedstawiać a o samej serii DVD można przeczytać poniżej.

Wracamy do konkursu nagrodami są 3 wyżej wspomniane płyty.

Robert Makłowicz poleca

Rober Makłowicz świetny popularyzator kuchni, znany wszystkim z popularnych programów „Podróże kulinarne” wprowadza na rynek wyselekcjonowaną przez siebie i firmowaną własnym nazwiskiem linię win węgierskich. W listopadzie bieżącego roku, w polskich sklepach i restauracjach pojawiły się wina z „Winoteki Roberta Makłowicza”. Znakomity smakosz i miłośnik kuchni wybrał z szerokiej oferty 6 win z winnic Sant Urban położonych nad Balatonem, na wzgórzach Badascony.