Pychotka.pl – Przepisy Kulinarne

Tag: z szampanem

Róża

Składniki: 100 ml szampana 30 ml likieru wiśniowego 40 ml soku z pomarańczy 40 ml soku z grejpfruta 1 łyżka syropu z granatów Sposób przyrządzenia: Do szklanki z lodem delikatnie po ściance szklanki wlać szampana, dodać pozostałe składniki, powoli mieszać i podawać.

Tory

Składniki: 100 ml szampana 15 ml likieru truskawkowego 15 ml likieru bananowego 15 ml likieru z miodu Sposób przyrządzenia: Do szklanki z lodem delikatnie po ściance szklanki wlać szampana, dodać pozostałe składniki, powoli mieszać i podawać.

Błękitny

Składniki: 100 ml szampana 30 ml ginu 10 ml niebieskiego likieru wiśniowego 15 ml soku z cytryny Sposób przyrządzenia: Do szklanki z lodem delikatnie po ściance szklanki wlać szampana, dodać pozostałe składniki, powoli mieszać i podawać.

Blask poranka

Składniki: 100 ml szampana 30 ml likieru wiśniowego 10 ml likieru z czarnej porzeczki 10 ml wytrawnego wermutu 10 ml ginu Sposób przyrządzenia: Wszystkie składniki (z wyjątkiem szampana) wymieszać z dodatkiem lodu w shakerze, przez sitko przelać do szklanki, delikatnie lejąc po ściance dodać szampana.